Perşembe Pazarı Caddesi, Ceneviz Han No:17/B Karaköy Beyoğlu İstanbul +90 (212) 292 12 61-62
ENG
TR

EPOXY

Endüstriyel ve Otomotiv Conta Levhaları Muhtelif Contalık Levhalar Endüstriyel Contalar Kauçuk Esaslı Ürünler PTFE Esaslı Salmastralar Grafit Esaslı Ürünler Muhtelif İmalatlarımız Seramik Esaslı Ürünler PTFE Grubu Mühendislik Plastikleri PTFE PA / Poliamid CAST PA / Cast Polyamid PE / Polietilen PP / Polipropilen EPOXY PEEK / Polietereterketon FİBER PVC / Polivinilklorür POM / Polioksimetilen Cam Elyaf Kumaşlar Cam Elyaf Esaslı Ürünler

EPOXY

Ürün Kodu: --
 
Tanım: 

Epoksi reçine esaslı cam elyaflının kullanıldığı bu çubuk ve levhalar yüksek mekanik güçtedir, nemden etkilenme ve dağılma düzeyi düşüktür. Elektriksel yalıtkanlık açısından son derece mükemmeldir, ayrıca oldukça geniş sıcaklık aralığına dayanıklıdır. Epoxi esaslı çubuk ve levhaların bazı çeşitleri açık aleve de dayanıklı olup, 150°C'de bile esnekliğini ve elektriksel özelliklerini kaybetmez. Bu ürün, özellikle ekstra dayanıklılık ve mükemmel elektriksel özelliklerin geniş bir sıcaklık aralığında önemli olduğu sektörlere çok uygundur.

 

 

 


Uygulama Alanları:  


Yüksek frekanslı akım ihtiva eden ortamlar, Bobin karkasları, elektrik terminal levhaları, izolatörler, emniyet contaları, rondela ve pulları, dişliler, mil yatakları, makara ve kasnaklar, contalar, vidanjör pompaları aksamı, yüksek ısı ve aşırı yükün olduğu her yerde çoğunlukla sertlik gerektiren yüksek mekanıksel ve yüksek elektriksel steres’e dayanımlı değerler ihtiva edişi,düşük su emiciliği, nedeniyle makına parçalarında 40 kV elektriksel değer, zor mekanik ve talaş kaldırma +150 C ısı dayanımı, mükemmel derecede elektrik ve ısı izalasyonu dayanımı nedeniyle bir çok alanda kullanıma uygundur.

 
EPOXY
EPOXY