Perşembe Pazarı Caddesi, Ceneviz Han No:17/B Karaköy Beyoğlu İstanbul +90 (212) 292 12 61-62
ENG
TR

Saf Grafit Contalar

Endüstriyel ve Otomotiv Conta Levhaları Muhtelif Contalık Levhalar Endüstriyel Contalar Vana ve Flanş Contaları Spiral Sarımlı Conta Saf Grafit Contalar PTFE Contalar Klingerit Contalar Kauçuk Esaslı Ürünler PTFE Esaslı Salmastralar Grafit Esaslı Ürünler Muhtelif İmalatlarımız Seramik Esaslı Ürünler PTFE Grubu Mühendislik Plastikleri Cam Elyaf Kumaşlar Cam Elyaf Esaslı Ürünler

Saf Grafit Contalar

Ürün Kodu: -

Ürün Açıklaması : Takviyeli Grafit Conta, takviyeli grafit levhalardan kesilerek veya kalıplanarak yapılır. Grafit contalar mükemmel korozyon direnci, yüksek sıcaklık direnci, mükemmel sıkıştırılma ve eski halini alma özelliğine sahiptir. Bu malzeme boru hatlarında, vanalarda, pompalarda, basınçlı kaplarda, ısı eşanjörlerinde, kondansatörlerde, jeneratörlerde, basınçlı makinelerde, egzoz borularında, soğutucularda çokça kullanılmaktadır. Takviyeli Grafit Conta su saati, tüm yüzey basmalı flanş ve otomotiv motoru silindiri kapak contası gibi karmaşık şekilli contaların kesimi için oldukça uygundur. 
Takviye Malzemeleri: Perfore Paslanmaz Çelik, Paslanmaz Çelik Folyo, Kalaylı Perfore Sac, Örgülü Tel, Cam Elyafı ve Alüminyum Folyo’dur.
Conta dış ve iç kenarı istendiğinde çemberle takviye edilebilir.

Saf Grafit Contalar
Saf Grafit Contalar