Perşembe Pazarı Caddesi, Ceneviz Han No:17/B Karaköy Beyoğlu İstanbul +90 (212) 292 12 61-62
ENG
TR

Spiral Sarımlı Conta

Endüstriyel ve Otomotiv Conta Levhaları Muhtelif Contalık Levhalar Endüstriyel Contalar Vana ve Flanş Contaları Spiral Sarımlı Conta Saf Grafit Contalar PTFE Contalar Klingerit Contalar Kauçuk Esaslı Ürünler PTFE Esaslı Salmastralar Grafit Esaslı Ürünler Muhtelif İmalatlarımız Seramik Esaslı Ürünler PTFE Grubu Mühendislik Plastikleri Cam Elyaf Kumaşlar Cam Elyaf Esaslı Ürünler

Spiral Sarımlı Conta

Ürün Kodu: Spiral Sarımlı Conta
 
Tanım: Spiral sarımlı çelik contalar, özellikle basınç ve sıcaklığın yüksek olduğu ortamlarda sıkça kullanılmaktadır. Çalışma şartlarına göre, farklı sarım (304SS, 316SS, 316L vb.) ve dolgu malzemeleri (PTFE, Saf Grafit vb.) kullanılarak imal edilmektedir. Kullanım yerine ve basınç limitlerine bağlı olarak, sadece sarım şeklinde (iç ve dış ringsiz), içten ringli ve hem iç hem de dış ringli olacak şekilde üretilmektedir. 

En çok kullanılan; 304SS sarım malzemeli, özel boyalı karbon çelik dış ringli ve saf grafit dolgulu türleri hem DIN (PN16 ve PN40 olarak) hem de ANSI normunda (150lb ve 300lb olarak) 12“ ve DN300 ölçülerine kadar stok seviyesi tutulmaktadır. Bunun dışındaki, standart veya standart dışı tüm ölçülerdeki conta istekleri karşılanmaktır.
Spiral Sarımlı Conta
Spiral Sarımlı Conta