Perşembe Pazarı Caddesi, Ceneviz Han No:17/B Karaköy Beyoğlu İstanbul +90 (212) 292 12 61-62
ENG
TR

Diyafram Lasti��i

Endüstriyel ve Otomotiv Conta Levhaları Muhtelif Contalık Levhalar Endüstriyel Contalar Kauçuk Esaslı Ürünler Bezli - Saf Lastik Levha Kumlama Kauçuk Levha Nitril Levha Dielektrik (İzole Halı) Lastik Levha Şeffaf ve Kırmızı Silikon Levha Şeffaf PVC Levha (Kapılık) Diyafram Lastiği Genel Amaçlı Lastik Levhalar PVC Döşemelik Levha PTFE Esaslı Salmastralar Grafit Esaslı Ürünler Muhtelif İmalatlarımız Seramik Esaslı Ürünler PTFE Grubu Mühendislik Plastikleri Cam Elyaf Kumaşlar Cam Elyaf Esaslı Ürünler

Diyafram Lastiği

Ürün Kodu: S1500
 
Tanım: Kauçuk levha SBR, NBR, CR, EPDM gibi çok değişik kauçuktan imal edilmektedir.Takviye malzemesi olarak koton, naylon, terilen gibi malzemeler kullanılmaktadır. Kullanım amacına ve malzeme kalınlığına göre birden çok kat kullanılmaktadır. Genelde 0.50; 1; 1.5 mm kalınlıklarda tek kat, 2; 2.5; 3 mm kalınlıklarda ise iki kat kullanılmaktadır. Yüzeyleri çok düzgün veya kumaş görünümlü olabilmektedir. Sağlam, kullanımı ve temizlenmesi kolaydır. İyi derece yırtılma ve yağ direncine sahiptir. Diyafram lastiğinde, lastik özelikleri korunurken, takviye malzemesi ile delinmeye, yırtılmaya karşı direnci artırılır. İsteğe göre her 1.6 mm kauçuk kalınlığı için bir kat takviye kumaş malzeme ilave edilebilir. 

Uygulama Alanı: 

Zemin döşemesi ve kapılık için mükemmel bir malzemedir. Kimya sanayi, korozyon önleme teknolojileri, elektrik ve elektronik endüstrisinde geniş bir uygulaması alanına sahiptir. 

. Otomotiv
. Kimya ve nakliye sektörü
. Ağır iş makineleri
. Petrol ve gaz arama
. Sondalama faaliyetlerinde
. Petrol rafineri tesislerinde
. Nakliye işlerinde 
 

 

TEKNİK BİLGİLER

Boy Genişlik Kalınlık İşletme Sıcaklığı Çekm Muk. Sertlik Shore A Uzama Yoğunluk
5 – 20 m 1, 1.2-1.5mm 2-40mm -30~90°C >3MPa 50 – 80 200%-400% 1.5 – 1.8
gr/cm3
Diyafram Lastiği
Diyafram Lastiği