Perşembe Pazarı Caddesi, Ceneviz Han No:17/B Karaköy Beyoğlu İstanbul +90 (212) 292 12 61-62
ENG
TR

Ramie Fiber Salmastra

Endüstriyel ve Otomotiv Conta Levhaları Muhtelif Contalık Levhalar Endüstriyel Contalar Kauçuk Esaslı Ürünler PTFE Esaslı Salmastralar PTFE Salmastra PTFE Yağlı Salmastra Grafitli PTFE Salmastra Aramid Salmastra Akrilik (Sentetik) Fiber Salmastra Ramie Fiber Salmastra Grafitli Ramie Salmastra Aramid Köşe Örgülü Grafitli PTFE Salmastra Aramid Köşe Örgülü Beyaz PTFE Salmastra Grafit Esaslı Ürünler Muhtelif İmalatlarımız Seramik Esaslı Ürünler PTFE Grubu Mühendislik Plastikleri Cam Elyaf Kumaşlar Cam Elyaf Esaslı Ürünler

Tanım: PTFE ile emprenye edilmiş yüksek kaliteli ramie fiberlerden örülmüştür. Salmastra daha sonra yeniden özel bir PTFE dispersiyon ile iyice emprenye edilir. Çalıştığı ortamı lekelemez, şaft ve millere zarar vermez. 

Yağlı Ramie Fiber Salmastra: Bu salmastra ramie fiber salmastraya benzer. Farkı yağlama yağı ile emprenye edilmesi ve daha az PTFE ihtiva etmesidir.

Uygulama Alanları: Malt sanayi, içecek sanayi ve gemi sanayinde kullanılan pompa, rafineriler, filtre ve vanalarda yaygın olarak kullanılır.

İşletme Sıcaklığı

-40°C ~ +120°C 
Basınç Dişli Pompalar 20 bar
Pistonlu Pompalar 20 bar
Vanalar 30 bar
Şaft Hızı   10 m/s
Ph Oranı   5-11
Yoğunluk Ramie Fiber Salmastra 1.1~1.3 g/cm3
Yağlı Ramie Fiber Salmastra 1.35~1.55 g/cm3
Ramie Fiber Salmastra
Ramie Fiber Salmastra