Perşembe Pazarı Caddesi, Ceneviz Han No:17/B Karaköy Beyoğlu İstanbul +90 (212) 292 12 61-62
ENG
TR

Aramid K����e ��rg��l�� Grafitli PTFE Salmastra

Endüstriyel ve Otomotiv Conta Levhaları Muhtelif Contalık Levhalar Endüstriyel Contalar Kauçuk Esaslı Ürünler PTFE Esaslı Salmastralar PTFE Salmastra PTFE Yağlı Salmastra Grafitli PTFE Salmastra Aramid Salmastra Akrilik (Sentetik) Fiber Salmastra Ramie Fiber Salmastra Grafitli Ramie Salmastra Aramid Köşe Örgülü Grafitli PTFE Salmastra Aramid Köşe Örgülü Beyaz PTFE Salmastra Grafit Esaslı Ürünler Muhtelif İmalatlarımız Seramik Esaslı Ürünler PTFE Grubu Mühendislik Plastikleri Cam Elyaf Kumaşlar Cam Elyaf Esaslı Ürünler

Aramid Köşe Örgülü Grafitli PTFE Salmastra

Ürün Kodu: S4501
 
Tanım: Salmastra grafitli PTFE iplikten örülmüş ve köşeleri aramid iplik ile güçlendirilmiştir. Aramid Köşe Örgülü Beyaz PTFE Salmastra ile karşılaştırıldığında, bu malzeme yüksek basınçlı çalışma ortamlarında daha iyi yağlayıcılık, daha iyi termal geçirgenlik ve daha geniş alanlarda kullanma imkanı sağlar. 

Uygulama Alanları: Bu salmastra aramid fiberin sağlamlığına, grafitli PTFE’nin iyi termal geçirgenliğine ve düşük sürtünme özelliğine sahiptir. Petrokimya, kağıt ve şeker sanayinde kullanılan pistonlu pompalarda, karıştırıcılarda ve vanalarda yaygın olarak kullanılır. 
 

İşletme Sıcaklığı

-150°C ~ +280°C
Basınç Dişli Pompalar 25 bar
Pistonlu Pompalar 150 bar
Vanalar 200 bar
Şaft Hızı   15 m/s
Ph Oranı   2~12
Yoğunluk   1.45~1.65 g/cm3
Aramid Köşe Örgülü Grafitli PTFE Salmastra
Aramid Köşe Örgülü Grafitli PTFE Salmastra